ПРОЖИТИ 100 РОКІВ – ЗНАЧИТЬ ПРОЖИТИ ЦІЛИЙ ВІК!

Кожний 100-річний ювілей є гордістю району! У кожного з них своя історія, свої секрети довголіття. Коли чуєш про те, що хтось відсвяткував сторічний ювілей, підсвідомо починаєш вірити, що чудеса існують.

      Таку подію дійсно можна назвати найграндіознішою в житті людини. Ці люди є очевидцями багатьох історичних подій минулого століття, носіями наших традицій, глибокої життєвої мудрості.

      06 травня свій сотий день народження відзначив і житель  Довжку – Чернявський  Григорій Миколайович.

     Зі словами щирих привітань, побажань міцного здоров’я, радості та миру завітали до ювіляра керівники Кам’янець-Подільської районної ради.

     Вітаючи  Григорія Миколайовича з особистим святом,  голова ради Михайло Сімашкевич зазначив, що саме на таких людей потрібно рівнятися нинішньому поколінню, вчитися у них мудрості та гідності, бути такими ж чуйними та надійними. Прожити 100 років – значить прожити цілий вік. 

      Дивлячись на цього життєрадісного, привітного чоловіка, важко повірити, що за його плечима вже сотня прожитих літ, за які Григорій Миколайович пройшов нелегкий шлях. Зараз ще й досі радує свою родину своїми здобутками  та повагою серед людей.

      То ж бажаємо ювіляру міцного здоров’я, гарного настрою, бадьорості духу та родинного тепла.

З повагою голова районної ради Михайло СІМАШКЕВИЧ