Питання розглянули – рішення прийняли

25 березня 2021 року під головуванням голови районної ради Михайла Сімашкевича відбулася шоста сесія районної ради восьмого скликання. В роботі пленарного засідання окрім 34 депутатів районної ради взяли участь запрошені: начальник Управління Державного агентства рибного господарства у Хмельницькій області – Полудняк Андрій Олександрович, голова Кам’янець-Подільської районної організації Українського Товариства мисливців і рибалок – Юзюк Олександр Петрович, представники правоохоронних органів, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, працівники виконавчого апарату районної ради, представники громадськості, сільські та селищні голови, представники ЗМІ.

На порядок денний сесійного засідання було запропоновано тридцять дев’ять основних питань, які були попередньо вивчені членами постійних депутатських комісій, детально опрацьовані і рекомендовані на затвердження сесії районної ради та 11 додаткових питань, 10 з яких було включено до порядку денного.

Велика увага районною радою завжди приділялася питанню підготовки та затвердження на сесіях районної ради галузевих програм по різних напрямах діяльності. Зазначені програми дають змогу забезпечити належне фінансування або надати фінансову підтримку бюджетним організаціям та установам, громадським організаціям, правоохоронним органам під виконання заходів. Не стала виключенням і шоста сесія районної ради, під час якої депутати затвердили дві нові програми: районну Програму для забезпечення виконання рішень суду на 2021-2025 роки та програму підтримки діяльності органів виконавчої влади на 2021 рік. Внесено на сесії і зміни до Програми розвитку архівної справи в Кам’янець-Подільському районі на 2021 рік та комплексної програми розвитку фізичної культури і спорту та реалізації молодіжної політики у Кам’янець-Подільському районі на 2017-2021 роки.

Прийняте сесією звернення до Верховної Ради України, що стосується ситуації, яка склалася внаслідок прийняття Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо заборони суцільних рубок на гірських схилах в ялицево-букових лісах Карпатського регіону» та звернення щодо підтримки законопроектів № 2194 та 2195.

Крім того, затвердив депутатський корпус Положення про порядок та умови надання разової грошової допомоги з районного бюджету, ряд проектів рішень з питань комунальної власності та ряд інших не менш важливих питань.

В результаті обговорення питань було ухвалені відповідні рішення. Наприкінці засідання голова районної ради Михайло Сімашкевич щиро подякував депутатам та всім, хто взяв участь у роботі сесії за плідну спільну та злагоджену роботу, підтримку, розуміння, конструктивні поради.