ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО СКЛИКАННЯ СЕСІЇ

Відповідно до розпорядження голови районної ради від 12 лютого 2020 року № 08-р «Про скликання сорок другої сесії Кам’янець-Подільської районної ради VІІ скликання», 27 лютого 2020 року о 10:00 в сесійній залі районної ради (м. Кам’янець-Подільський, пл. Вірменський ринок, 6) відбудеться пленарне засідання сорок другої сесії районної ради VІІ скликання.

На розгляд сесії виносяться такі основні питання:

1. Про депутатські запити.

2. Про нагородження Бугерчука Василя Васильовича відзнакою Кам’янець-Подільської районної ради «За заслуги».

3. Про внесення змін до рішення першої сесії районної ради VІІ скликання від 19.11.2015 № 7 «Про утворення постійних комісій Кам’янець-Подільської районної ради VІІ скликання, обрання їх голів та персонального складу».

4. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за  2019 рік.

5. Звіт про виконання Програми соціально-економічного розвитку Кам’янець-Подільського району Хмельницької області на 2019 рік.

6. Звіт  про  виконання  районної Програми  підготовки та проведення заходів   по   відзначенню   знаменних   подій,   розвитку   культури та народної творчості Кам’янець – Подільського району на 2019 рік.

7. Звіт  про   виконання  районної   Програми  сприяння   роботі Кам’янець – Подільського об’єднаного  міського  військового комісаріату  щодо  перевезення  громадян, які направляються для  проходження  строкової  військової служби та військової служби за контрактом у Збройні Сили України на 2019 рік.

8. Звіт про  виконання районної Програми матеріально-технічного забезпечення процесу виконання райдержадміністрацією регіональної політики розвитку Кам’янець-Подільського району на 2019 рік.

9. Про програму підтримки діяльності органів виконавчої влади на 2020 рік.

10. Звіт про виконання Програми підготовки дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування – випускників інтернатних закладів до самостійного життя на 2015-2019 роки.

11. Про затвердження  Програми підготовки дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування – випускників інтернатних закладів до самостійного життя на  2020 рік.

12. Про затвердження Програми розвитку та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Кам’янець-Подільська   центральна  районна  лікарня»

на 2020 рік.

13. Про внесення змін до Програми соціально-економічного розвитку Кам’янець-Подільського району на 2020 рік.

14. Звіт про виконання районної Програми «Шкільний автобус» на 2019 рік.

15. Звіт про виконання Програми «Харчування дітей» на 2019 рік.

16. Звіт про виконання  фінансового плану  комунального підприємства «Комунальне некомерційне підприємство «Кам’янець-Подільський  районний центр первинної медико-санітарної допомоги» за 2019 рік.

17. Звіт   про   виконання   Програми  розвитку архівної справи в Кам’янець-Подільському районі на 2017–2019 роки.

18. Про затвердження порядку і нормативу відрахування комунальними підприємствами районної власності до загального фонду районного бюджету частини прибутку (доходу) за результатами щоквартальної фінансово-господарської діяльності у 2020 році.

19. Про затвердження списку присяжних Кам’янець-Подільського міськрайонного суду Хмельницької області.

20. Про призначення директора районного інклюзивно-ресурсного центру Кам’янець-Подільської районної ради Стрільчук Н.В.

21. Про  передачу  зі  спільної власності територіальних громад сіл, селища Кам’янець-Подільського   району   у  комунальну власність Кам’янської сільської ради частини будівлі Кам’янської амбулаторії загальної практики сімейної медицини (без врахування приватизованих квартир).

22. Про встановлення голові районної ради надбавки в оплаті праці, преміювання та надання матеріальної допомоги на 2020 рік.

23.  Про встановлення заступнику голови районної ради надбавки в оплаті праці, преміювання та надання матеріальної допомоги на 2020 рік.

24. Звіт про виконання плану роботи районної ради за II півріччя 2019 року.

25. Різне.

На сесію запрошуються: депутати районної та обласної рад, керівництво райдержадміністрації, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники силових та контролюючих структур, посадові особи виконавчого апарату районної ради, селищний і сільські голови, керівники районних комунальних підприємств, районних політичних партій та громадських організацій, представники акредитованих при районній раді засобів масової інформації».